Günün Tarihi:19 Nisan 2021

KASKİ SASKİ’yi örnek alıyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından hayata geçirilen ve abone yönetiminde çok sayıda yeniliği beraberinde getiren ‘Yeni Nesil Abone Yönetim Sistemi’ birçok kurum tarafından ilgi görüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Bilgi İşlem Dairesi Başkanı ve ekibi SASKİ’yi ziyaret ederek sistemi yerinde incelediler. SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Türkiye genelinde bulunan 30 su ve kanalizasyon idaresinin yarısından fazlasının ‘Yeni Nesil Abone Yönetim Sistemi’ni inceleyerek bilgi aldığı vurgulanırken, “Vatandaşlarımıza teknolojinin imkânlarından en üst seviyede yararlanarak hizmet etmek için kurduğumuz sistemimizin ilgi görmesi bizleri son derece memnun ediyor. Bu doğrultuda KASKİ Genel Müdürlüğü’nden misafirlerimizle de sistemimizin inceliklerini paylaşarak karşılıklı fikir ve tecrübe alışverişinde bulunduk. Harita tabanlı bir web uygulaması olan ‘Yeni Nesil Abone Yönetim Sistemi’ bütün uygulamaları tek çatı altında birleştiğimiz daha hızlı ve kolay hizmet sunmamızı sağlayan bir sistem. Sahadaki tüm çalışmalarımızı mobil platformlar aracılığıyla çalışanlarımıza ulaştırabiliyor, yaşanan sorunlara otomatik müdahalede bulunabiliyoruz. Birçok işlemi coğrafi bilgi sistemi üzerinden takip edebiliyoruz. Bunun yanı sıra yine Türkiye’ye örnek olacak birçok uygulama için çalışmalarımız sürüyor. Hem vatandaşlarımıza hem de çok sayıda kurumumuza katkı sunuyor olmak bizlere ayrı bir motivasyon sağlıyor” ifadeleri kullanıldı.

 

4 Kasım 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 475 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU