Günün Tarihi:26 Ocak 2021

Miniklere afet bilinci


Kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Afet Bilinçlendirme, Afete Hazırlama ve Arama Kurtarma Derneği haftada iki gün ilimizin değişik okullarında eğitimlerine devam ediyor.

S.A.B.A.H. Derneğinin eğitim ekibi en son eğitimini Geçtiğimiz hafta eğitim öğretime açılan Hendek Cumhuriyet İlkokulunun ana okulu öğrencilerine verdi. Dernek Başkanı İlhan Durgut, Dernek üyeleri Kenan Certel, Yılmaz Kara, Ömer Soykan ve Nedim Ergün Kırımlı’dan oluşan eğitim ekibi sabah ve öğleden sonra anaokulunun 5 sınıfında deprem konusunda bilgiler vererek deprem nedir, deprem öncesinde evlerimizde alınması gerekli önlemler, deprem sırasındaki davranışlarımız ve çök, kapan, tutun hareketlerinin uygulaması çalışmalarına yer verildi. S.A.B.A.H. ekibinin çalışmalarına Sakarya TRAC İl başkanı Mehmet Turalıoğlı ile Dernek üyesi Harun kaynak da eşlik ettiler.

4 Kasım 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 440 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU