Günün Tarihi:30 Eylül 2020

Sivaslılara İYİ ziyaret


İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yöneticileri Fatih Akgün, Serdip Dokumacı, Selahattin Mungan, Yiğit Boyuneğmez ve Suat Albostan Sakarya Sivaslılar Kültür,Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kültür çeşitliliği

Derneğin yeni binasına yapılan ziyarette Başkan Kılıçaslan, “Her kültürden vatandaşımızın yaşadığı,  gerçek bir Türkiye mozaiği şehrimizin önemli renklerinden biri olan Sivas’lı hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. İyi Parti olarak ülkemizin ve şehrimizin kültür çeşitliliğine verdiğimiz önemi ve bu anlamda yapılacak faaliyetlerin hemşerilerimiz arasındaki iletişim açısından ne kadar faydalı olduğu konusunda karşılıklı düşüncelerimizi dile getirdik” dedi.

 

Yaşam tarzı

Kılıçaslan, “Sadece seçim dönemlerinde hatırlanan hemşehri ve kültür derneklerinin, seçimsiz dönemlerde de ziyaret edilerek hatırlanması gereğine işaret ettik. Sakarya’da yaşayan ve farklı illerden buralara göç etmiş herkesin Sakaryalılık paydasında buluşarak, kendi kültür ve sosyal yaşam tarzlarını sürdürmesini arzuladığımızı ifade ettik. Başta dernek başkanımız Sn. Resul Dursun olmak üzere bizleri yoğun bir katılımla ağırlayan bütün dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Seviyeli iletişim

Sakarya Sivaslılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Resul Dursun ise “İyi Parti heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler arasındaki seviyeli iletişimin hem ülkemize hem de şehrimize çok faydalı olacağı konusunda mutabık kaldık” diye konuştu.

5 Kasım 2019 , Salı Bu haber toplam 685 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU