Günün Tarihi:30 Eylül 2020

Belediyenin girişi yenileniyor


Karasu Kabakoz ve Kuzuluk Mahalleleri’nde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye hizmet binası girişinde bulunan alanda çevre düzenleme çalışmalarını başlattı.

Usule uygun

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, başkan yardımcıları ve birim müdürleri, belediye hizmet binası girişinde bulunan alanda yapılan çalışmaları inceledi. Usule uygun, modern ve uzun ömürlü hizmet yapma gayreti içerisinde olduklarını ve çalışmaları da bu mantıkla sürdürdüklerini aktaran Başkan Sarı, “Belediyeyi yönetirken prensibimiz, usule uygun, modern ve uzun ömürlü hizmet yapmak. Vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bunu yaparken en önemli paydaşımız hiç şüphesiz vatandaşlarımız” dedi.

İlk adım

Belediye hizmet binası girişinde bulunan alanda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan İshak Sarı; “Belediye hizmet binamızın olduğu alan ilçe merkezimizde olduğu için vatandaşlarımız tarafından da yoğunlukla kullanılan bir alan. Çalışmalarımızı başlatırken Belediyemiz hizmet binasını merkez aldık. Merkezimizin çevresinden başlayarak tüm ilçemize hizmetlerimizi götüreceğiz. Bugün, Belediye hizmet binası girişinde bulunan alanda kapsamlı ve modern bir çalışmayı başlattık. Aslan yattığı yerden belli olur diyerek çevre düzenlemesi, ağaçlandırma, kaldırım, asfalt ve görsellik açısından modern parke taşlarıyla işlenmiş, ilçemize yakışır bir projeyi hayata geçirmek için ilk adımları attık. Buradaki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra, burada yaptığımız hizmetlerin benzerini ilçemizin birçok alanına yansıtacağız” dedi.

7 Kasım 2019 , Perşembe Bu haber toplam 408 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU