Günün Tarihi:21 Ekim 2021

Emil’e geçmiş olsun


Dünya Ruh Sağlığı dolayısıyla Hendek Anadolu Lisesi’nde düzenlenen panelde rahatsızlanarak tedavi altına alınan Kıymet Emil’i İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Burcu Başaran Güngör ve beraberindekiler evinde ziyaret etti.

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Dünya Ruh Sağlığı dolayısıyla Hendek Anadolu Lisesi’nde gençlere yönelik panel düzenlenmişti.  Panele; Rüştü Çürüksulu, Şakir Alimoğlu,  Kıymet Emil ve eşi Necati Emil  konuşmacı olarak katılmıştı. Panel esnasında  kalbinin durduğu tespit edilen Kıymet Emil’e Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından ilk müdahale yapılarak hayata döndürülmüştü. Emekli Öğretmen Kıymet Emil ve Necati Emil’e  evinde plaketleri takdim edilerek geçmiş olsun  ziyaretinde  bulunuldu. Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr.Burcu Başaran Güngör, Hendek Anadolu Lisesi Müdürü Abidin Dayıoğlu, Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli   Uz. Hemşire Deniz De Asis ve Ebru Gürlü emekli öğretmenleri sağlıklı görmekten dolayı mutluluklarını ifade etti.

8 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 391 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU