Günün Tarihi:3 Haziran 2020

SUBÜ Maraton’da


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) öğrencileri, 41’inci Vodafone İstanbul Maratonuna katıldı

Gönüllü: SUBÜ Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri, Dr. Öğretim Üyesi İlayda Gülseren Demir'in yürüttüğü Sporda Etkinlik Yönetimi dersi kapsamında 41’inci Vodafone İstanbul Maratonu’na gönüllü görevli olarak katıldı. Binlerce spor severin koştuğu maratonda yarışmacılar hem dereceler elde etti hem de kıtalar arasında koşma imkanı buldu.

Koştular: 106 ülkeden yaklaşık 140 bin kişinin katıldığı Vodafone 41’inci İstanbul Maratonu'nda 42 kilometrelik çipli koşuda yaklaşık 4 bin, 15 kilometrelik koşuda ise yaklaşık 33 bin sporcu koştu. Yarışlar sonrasında kategorilerinde dereceye giren sporculara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Katkı: 8 kilometrelik halk koşusunda da 100 bin civarında vatandaşın yer aldığı maratonda, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), Spor Etkinlik Grubu öğrencileri halk koşusunun “start” bölümüne katkı sağladı. Maratonda öğrencilere akademisyenler de eşlik etti. 

8 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 339 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU