Günün Tarihi:31 Mayıs 2020

Akyazı’da FETÖ’nün yarım kalan okulu Emniyet olacak


Binası yeterli olmadığı için çalışmalarında hayli güçlük çeken Akyazı Emniyet Müdürlüğü için aranmakta olan yer nihayet bulundu. FETÖ’cülerin 15 Temmuz öncesi temelini atarak yapımını başlattığı bina İlçe Emniyet Müdürlüğü olacak.

Gündem oldu

15 Temmuz kalkışması sonrası kaba inşaat evresinde çalışması duran ve Fatih Koleji ismi verilecek olan binanın İlçe Emniyet Müdürlüğüne verilmesi konusu şu anda Akyazı gündeminin ilk sırasında yerini aldı.

Görüş alış verişi

İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya hafta başında Akyazı’da bir dizi ziyaretler yapıp konuyla ilgili görüş alış verişinde bulundu. Kaya’nın ziyaret ettiği isimlerden biri de Belediye Başkanı Bilal Soykan oldu. Görüşmede binanın İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne dönüştürülmesi ve kaba inşaat halinde olan binanın emniyete uygun hale getirilmesi konusunda taraflar arasında mutabakata varıldığı öğrenildi.

Mutabık kalındı

İl Emniyet Müdürü Kaya’nın ziyarette Başkan Soykan’a bulunan ve tahsisi yapılan binanın İlçe Emniyet Müdürlüğü için uygun olduğunu belirttiği ve bu konuda Belediye olarak üzerlerine düşen görevi eksiksiz bir şekilde yerine getirecekleri hususunda İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile mutabık kaldıkları öğrenildi.

Lisenin arkasında

Kaba inşaat halinde olan binanın projesinde değişiklik yapılarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne uygun hale getirilmesinden sonra hizmete alınması bekleniyor. Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni yeri Konuralp Mahallesi Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hemen arkasında olacak.

8 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 364 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU