Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Öğrenciler meclis toplantısına katıldı


Akyazı Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Olağan Toplantısını, Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencilerinden Murat Aydın, Mehmet Emin Kaya, Hümeyra Akkaya ve Muhammed Surol izledi.

 

Not aldılar

10 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıyı dikkatli bir şekilde izleyen Sakarya Üniversitesi öğrencileri özellikle Meclis üyelerinin yaptıkları konuşmalar ve toplantıyı yöneten Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın gerek oylamalarda, gerekse gündem dışı yapılan konuşmalara verdiği cevapları not ettiler.  Toplantıdan sonra Belediye Başkanı Bilal Soykan’la da tanışma fırsatı bulan Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri, takip ettikleri toplantıda çok şeyler öğrenme şansı bulduklarını söyleyerek, Başkan Soykan’ı da başarılı yönetiminden dolayı tebrik ettiler.

Sevindik

Üniversite öğrencilerinin toplantıya katılmalarından ötürü memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimizi Meclis toplantımızda görüyor olmamız bizleri sevindirmiştir. Kendilerine hem eğitim yıllarında hem de eğitimlerini tamamladıktan sonra ki yaşamlarında üstün başarılar ve mutluluklar diliyorum” diyerek tebrik etti. 

9 Kasım 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 544 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU