Günün Tarihi:28 Eylül 2020

EN GÜZEL KURS


Kaynarca Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü’nün 4 mahallede açtığı ‘İstihdam Garantisiz Meslek Edindirme Kursları’na katılan hanımlar hem meslek öğreniyor, hem de gün başınacep harçlığı alıyor.

2 ayrı branş

Kaynarca'nın Uzakkışla, Turnalı, Birlik ve Yeşilova mahallelerinde Kaynarca HEM Müdürlüğü- İŞ-KUR işbirliğinde açılan,‘İstihdam Garantisiz Meslek Edindirme Kursları’nda 4 usta öğretici 66 kursiyere, ‘Yuvarlak Örme Konfeksiyon Makineci’ ve ‘Sanayi Makinecisi’ eğitimi veriyor.

 

Günlük 30 lira

HEM Mehmet Harbi ve İŞ-KUR İl Müdürü Tekin Kaya’nın açılmasına vesile olduğu kurslarda eğitim alan kursiyer hanımlara günlük 30 lira cep harçlığı ödeniyor. Kursa katılan hanımlar memnun olduklarını belirterek, “Hem meslek öğreniyoruz, hem de cep harçlığımız veriliyor. Bundan güzel kurs olmaz” dedi.

Kaynarca’da 4 mahallede açılan kurslara katılan hanımlar hallerinden oldukça memnunlar.

 

10 Kasım 2019 , Pazar Bu haber toplam 539 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU