Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Milletvekilleri kongreyi konuştu


AK Parti Sakarya Kasım Ayı Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı, milletvekillerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda tamamlanan ve devam eden yatırımları ile projeleri, şehrin sorunları, yerel çalışmalar, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alındı.

Toplantı

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıya; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, İl Başkanı Yunus Tever ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı. Toplantıda Sakarya’nın tamamlanan ve devam eden yatırımları ile projeleri, şehrin sorunları, yerel çalışmalar, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alındı.

Değerlendirme

Toplantıyı değerlendiren Başkan Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantıda Sakarya’nın sağlık, adalet, ulaşım, eğitim ve yerel alandaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve il teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirterek, “ Bu ay ülkemizin ve şehrimizin gündemiyle ilgili gelişen hadiseleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdik. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz adına ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

12 Kasım 2019 , Salı Bu haber toplam 375 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU