Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Camili’ye 4 bin 700 fidan


Türkiye genelinde "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir eş zamanlı fidan dikme etkinliği çerçevesinde; 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde 4700 fidan, toprakla buluştu.

Adapazarı Belediyesi, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarlığı ve Osmanbey İlkokulu tarafından 11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programı kapsamında, 11.11’de ortaklaşa düzenlenen programda; okulun minik elleriyle dikilen fidanlarla genelinde "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" programına; 4700 fidan ile destek verildi. 15 Temmuz Camili Mahallesi 2. Etapta gerçekleşen seferberlik kapsamına; Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve azaları, Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan ve Yönetimi, Fikri Arslan Osmanbey İlkokulu Müdiresi Tuğba Tunar, Müdür Yardımcısı Mustafa Vahapoğlu ile çok sayıda öğretmen, öğrenci ve vatandaş katıldı.

13 Kasım 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 647 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU