Günün Tarihi:5 Ağustos 2020

Hayvanlar için çalışıyorlar


Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü Ekipleri, sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına cevap vermek amaçlı başlattıkları çalışmalara devam ediyor.

Karasu Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü Veteriner Hizmetleri bünyesinde zaman mefhumu gözetmeksizin sokak hayvanlarının korunması ve bakımına yönelik çalışmalarını sürdüren ekipler, bir taraftan da kısırlaştırma çalışmalarına devam ediyorlar. Konuya ilişkin açıklamada bulunan sorumlu Veteriner Hekim Hamza Ayar;“Vatandaşların talepleri üzerine, Karasu Belediyesi geçici hayvan barınağına getirilen sokak hayvanlarına kısırlaştırma, aşılama ve küpeleme çalışmaları titizlikle yapılıyor. Özellikle kısırlaştırılan sokak hayvanları, kısırlaştırma işlemleri tamamlandıktan sonra alındıkları bölgeye tekrar bırakılıyor. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte ekiplerimizin, sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarına hız verdik. İlçe genelinde etkin çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

15 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 411 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU