Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Dikbayır’dan Adapazarı’na teşekkür


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve beraberindekiler, yürütülen üye kampanyasında gösterilen başarılarından dolayı Adapazarı İlçe Teşkilatına teşekkür etti.

Üye sayısı arttı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve divan kurulu üyeleri çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunmak üzere , Adapazarı İlçe Başkanı Alper Alpay ve yöneticilerini ziyaret etti. Dikbayır,  “Özellikle son günlerde başlatılan üye kampanyasına olan ilgi her geçen gün çığ gibi büyümektedir. Şu an itibari ile birçok partide üye kaybı yaşanırken, hızlı bir şekilde üye artışı yaşanan tek parti İYİ Parti'dir. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Sahadayız, koşuyoruz ve koşmaya  devam edeceğiz. Ülkedeki  birçok değişmez denilen şeyi değiştirdik, şimdi sırada ülke yönetimini değiştirmek var. İnşallah bu iyilik hareketi, çok kısa sürede her yönü ile kötü günler geçiren ülkemizin her köşesine huzur,b ereket,barış ve adalet getirecektir.”

Gelişmeye devam

İlçe Başkanı Alper Alpay ise, “Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Şu an ilçemizde yaptığımız üye çalışmalarında da çok olumlu geri dönüşler alıyoruz ve kısa sürede yapılan çalışmalar ile üye sayısını neredeyse iki katına çıkardık. Aynı istek ve şevkle  üye çalışmalarımız sürerken, bir yandan da Adapazarı’nın sorunlarını dile getirerek vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için, Adapazarı Belediye Meclisi’ndeki  ana muhalefet görevimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz. İYİ Parti yanlış uygulamalar karşısında dik duruşunu muhafaza ederken, yapılan olumlu icraatlar için de daha iyisi nasıl olur noktasında destek vermeye ve geliştirmeye devam edecektir. Bütün amacımız unutulmuş, kenara itilmiş ve yıllardır hizmete aç bir köye dönüşen  Adapazarı’nı huzurlu ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için katkı sağlamaktır “dedi. Adapazarı ilçe teşkilatı üyeleri ile karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.  

16 Kasım 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 388 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU