Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Osmanbey çözüm bekliyor


Akyazı Osmanbey Mahallesi sakinleri mahallelerinin yumak haline gelmiş sorunları bulunduğunu belirterek, Akyazı Belediyesi ile Büyükşehir Belediye başkanlarından seçimler öncesi verdikleri sözlerini yerine getirmelerini beklediklerini söylediler.

Sorunlarını anlattılar

MHP İlçe Teşkilatı Başkan Ali Dertli, Belediye Meclis üyeleri Ergün Öztürk, Furkan Çalıroğlu ve Ahmet Çetin, mahalle gezileri kapsamında Osmanbey Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Muhtar  İsmail Çalan ve mahalleli, “Ana yoldan mahalleye giriş yolu üzerinde bir kavşak yapılması, genişletilen yollarımızın eksik kalan asfaltının tamamlanması ve yolun en azından bir tarafına yayalar için bir tretuvar yapılması, futbol sahalarının ışıklandırılması, soyunma odalarının ve lavaboların onarılması, mahalle içindeki yol kenarlarındaki tıkanan ve yağan yağmurlarda mahalle içinde su baskınlarına sebep olan künklerin ve köprü altlarının temizlenerek su akışının sağlanması ve bozulan tarla yollarının düzeltilmesi gibi sorunlarına bir an önce çözüm getirilmesi gerekiyor” diye belirttiler.

Gerekli mercilere iletilecek

Osmanbey Mahallesi sakinlerinin bir isteği de okul bahçesindeki oyun parkının zemininin düzeltilmesi ve  bozulan aletlerin yenilenmesi oldu. Bunu üzerine MHP heyeti, mahalleli ile birlikte okul bahçesine gidilerek durum tespitinde bulunarak, sorunlarını gerekli yerlere ileteceklerini söyledi. Ziyaret kapsamında açıklama yapan Başkan Dertli,  ziyaretlerinin siyasi bir ziyaret olmadığını, hedeflerinin her hafta bir mahalle olmak üzere 73 mahalleyi dolaşarak vatandaşla sohbet edip sorunlarını not alarak Cumhur ortağına çözmeleri için iletmek olduğunu söyledi.

18 Kasım 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 403 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU