Eyüp’ü kendi silahıyla VURDUK 1-018 Kasım 2019, Pazartesi

Havaya: Üst üste aldığı galibiyetler ile havaya giren Sakaryaspor dünkü Eyüp maçı ile bu sayıyı dörde çıkardı. Oğuz’un muhteşem kurtarışları sayesinde sahadan galibiyet ile ayrılan Sakaryasporlu futbolcular oynadığı kötü futbol ile zaman zaman ıslıklandı.

İlk yarıda: Saha ve seyircisi önünde kötü bir performans sergileyen Sakaryasporlu futbolcular, Eyüpspor’un üst üste geliştirdiği tehlikeli ataklara kalesinde devleşen kaptan Oğuz ile geçit vermedi. Eyüpspor’un daha etkili olduğu maçın ilk 45 dakikası ise 0-0 bitti.

İkinci yarı: Sakaryaspor ikinci yarıya gol umuduyla başladı. Karşılaşmanın 48’inci dakikasında Abdülaziz’in asisti ile ve Eyüpsporlu futbolcu Muharrem’in kendi kalesine attığı gol ile galibiyete ulaşan Sakaryaspor kötü oynadığı maçtan da galibiyet ile ayrılan taraf oldu.

9’uncu sırada: Sakaryaspor ligin 13ncü haftasını 17 puan ile 9’uncu sırada kapattı. Lider ile arısında ki puan farkını 11’e, ilk 5 ile de 7’ye indiren yeşil-siyahlılar üst üste dördüncü galibiyetini alarak çıkışını sürdürdü. Sakaryasporlu futbolcular maçtan sonra taraftarlardan kötü futboldan dolayı özür diledi.

Mehter
eşliğinde

Sakaryasporlu futbolcular dünkü Eyüp maçına mehter eşliğinde çıktı. Çok güzel görüntülerin yaşandığı maça sadece Sakaryasporlu futbolcuların kötü performansı gölge etti.

Yönetim
tam kadro

Karabük maçından sonra primleri ve peşinatları dağıtan, futbolcuları havaya sokan Başkan Cumhur Genç ve arkadaşları dünkü maçı tam kadro izledi.

Öğlende Sapanca’ya giderek Oğuz ve Can Cengiz Çetin’in babaları Nihat Çetin’in cenazesine katılan İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Türk-İş Eski Mali Sekreteri Enver Toçoğlu, Sakaryaspor’un Eski Teknik Direktörü Yılmaz Vural ve  eski futbolcularından Nezihi Tosuncuk’da maçı izleyenler arasındaydı.

Bu haber toplam 649 defa okundu.