Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Karasu’da bağış bilgilendirmesi


Kızılay Karasu Temsilciliği tarafından kan ve kök hücre bağışı hakkında kahvaltılı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Yoğun katılım

 Yapılan toplantıya; Kaymakam Aziz Mercan, Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Kızılay İlçe Temsilcisi Adem Ekşi, Kızılay İlçe Temsilcisi Yardımcısı Murat Çelik, Batı Karadeniz Bölgesi Kök Hücre Bağış Sorumlusu Adem Budayoğlu, Sakarya Kan Edinim Uzmanı İlke Dönek ve ilçede görev yapan 42 okul müdürü katıldı.

Organ bağışı

Açılış konuşmasını Kızılay İlçe Temsilcisi Adem Ekşi yaptı. Batı Karadeniz Bölgesi Kök Hücre Bağış Sorumlusu Adem Budayoğlu, Sakarya Kan Edinim Uzmanı İlke Dönek’de; kök hücre bağışının organ bağışı gibi olmadığı ve kan nakli yoluyla yapıldığı belirterek, bu konuda detaylı bilgi verdi. Kaymakam Mercan ise yaptığı konuşmasında kan ve kök hücre bağışının çok önemli olduğunu, bağışlarla hayat kurtarabileceğimizi ve bu konuda herkesin bilinçli olması gerektiğini belirtti. 

20 Kasım 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 398 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU