Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Kedilere sahip çıktılar


Akyazı Kredi Yurtlar Kurumu’nda yavru kedilere ve annelerine sahip çıkan yurt personeline en büyük destek yurt öğrencileri ile Akyazı Belediyesi’nden geldi.

Belediyede destekledi

Akyazı Kredi Yurtlar Kurumu’nun bahçesinde yaz döneminde yavrulayan anne kediye ve yavrularına yurt çalışanları sahip çıktı. Personelin sahip çıktığı yavru kedilere okulların açılmasıyla birlikte yurda yerleşen öğrencilerde sahip çıktı. Öğrenciler “kedi besleme evi” projesi adı altında bir projeyi hayata geçirerek onlara geri dönüşüm malzemelerini kullanmak suretiyle yuva yapmaya başladı. Öğrencilerin bu duyarlılığı karşısında Akyazı Belediyesi’de duyarsız kalmadı ve yapılan kedi yuvalarının daha korunaklı, güvenli olabilmesi için yuvaların etrafını ve üzerlerini çelik konstrüksiyon malzemesi ile kapattı. Böylece ortaya mükemmel bir kedi yuvaları çıkmış oldu.

Yemek veriyorlar

Akyazı KYK’da kalmakta olan öğrenciler ve yurt personeli, yemekhanede artan yemekleri anne kedi ve yavrularına veriyor.   KYK’lı öğrenciler böyle anlamlı bir projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtirken, kendilerine yardımcı olan belediye başta olmak üzere Akyazılara teşekkür etti.

21 Kasım 2019 , Perşembe Bu haber toplam 395 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU