Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Geyve’de okuma projesi


Geyve Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki lise öğrencilerine Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi (GEDEP) kapsamında Feridun Eser tarafından bir dizi seminerler veriliyor.

İlçemizdeki tüm lise 9 ve 10. sınıf öğrencilerine değerler eğitimi, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine başarı, motivasyon ve test çözme teknikleri üzerine hikayeler ve özlü sözlerle verilen seminerler yoğun ilgi görüyor. Geyve’de öğrencilerin başarılarının artırılması, genel etik, ahlak ve davranış kurallarının kavratılması hedeflenen GEDEP projesi kapsamında verilen seminerler, Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Feridun Eser tarafından veriliyor.  GEDEP projesi,  öğrencilerin okuması amacıyla okullara dağıtılan kitaplarla yürütülmektedir.  Böylelikle öğrencilerin her ay bir kitap okumaları sağlanıyor.

21 Kasım 2019 , Perşembe Bu haber toplam 466 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU