Günün Tarihi:14 Temmuz 2020

Gönüllere dokunmaya devam


"Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul Kalmasın" parolası ile Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Gönül Coğrafyası 23 ile ve 34 okula yardımlarını ulaştırdı.

Hakkari ile başlayan serüven Van, Şanlıurfa, Hatay, Mardin, Muğla, Sakarya, Gaziantep, Konya, Diyarbakır, Afyon, Uşak, Ağrı, Amasya, İzmir, Kars, Niğde, Siirt, Bingöl, Sivas, Balıkesir, Iğdır ve son olarak Batmandaki yüreklere dokunuldu. Bu seneye de güzel başlayan ekip yardımlarını ulaştırmak için harekete geçerek çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.  Gönül Coğrafyası koordinatörü Özcan Kocakaplan, “Kısa bir sürede 23 il ve 34 okula ulaşmak gurur verici bir durum, toplamda 8 bin kitap ulaştırıp, bunların yanında bini geçmiş defter olmak kaydıyla, kalem, kalemtraş, silgi, araç-gereç vs. malzemelerimizi de minik kalplere ulaştırdık. Allah’ın izniyle 81 ilimize ulaşana kadar projemiz devam edecektir, Allah yardımcımız olsun” dedi. 

21 Kasım 2019 , Perşembe Bu haber toplam 200 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU