Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Öğretmenlerden bisikletli mesaj


Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi farkındalık oluşturmak için “Kendine bir iyilik yap, sağlığa pedal at, şehrine bir iyilik yap, trafiği rahatlat” sloganı ile bisikletlere binerek pedal çevirdiler.

Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail Alçorba ve Öğretmenler Okul önünde bisikletlere binerek hem sağlık hem trafik için pedal çevirdiler. Müdür Alçorba “İki amacımız var. Biri özel, biri ise genel. Öğretmenlerimize bisiklete binme konusunda sağlıklı birer personel olarak eğitim hayatına devam edebilmek. Genel amacımız ise bisiklete binmek sureti ile trafiği rahatlatmak, hem de çağımızın hastalıklarından obezite gibi ve buna benzer hastalıklar için önlem alabilmek. Hendek ilçemiz en güzel topraklara sahip. Yeşili bol olan ilçemizde bisikletlerle ile şehrimizde dolaşmak ve 7’den 70’e herkese bisiklete binme bilincini kazandırmak çok önem arz ediyor. Zira şehir merkezimiz yoğun trafik ve park sorunu yaşıyor. Buna dikkat çekmek maksadı ile Mesleki Eğitim kapsamında böyle bir organizasyon yaptık” ifadelerine yer verdi. Okul önünden yola çıkan müdür ve öğretmenler başladıkları bisiklet sürüşü Abdurrahman Gürses Caddesi üzerinden Uzuncaorman Mahallesine kadar sürdü. 

22 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 529 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU