Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

Kobaş tebrikleri kabul ediyor


WKF'nin aldığı kararla Dünya Hakem Kurulu üyesi Uğur Kobaş Karate branşının olimpiyatlarda görev vereceği ilk 14 hakem arasına girdi.

2020 yaz olimpiyat oyunları 24 Temmuz, 9 Ağustos tarihleri arasında Japonya’nın Tokyo kentinde yapılacak. 33 branşta yapılacak oyunlar içinde karate ilk kez yer alacak.

Karar: Karate branşının maçları 6-7-8 Ağustos 2020 tarihlerinde yapılacak.

Uluslararası Olimpiyat Komitesinin isteği ile (WKF) Dünya Karate Federasyonu Yönetim Kurulunun aldığı karara istinaden karate branşı maçları için 1 şef hakem, 14 saha içi hakem görevlendirildi.

Kobaş: WKF aldığı kararla Dünya Hakem Kurulu üyesi Uğur Kobaş Karate branşının olimpiyatlarda görev vereceği ilk 14 hakem arasına girdi.  Uluslararası Karate Hakemimiz Uğur Kobaş olimpiyatlara Sakarya’dan ve Türkiye’den giden ilk hakem olacak.

Tebrikler: İlk kez olimpiyatlara katılan Karate Milli takımı ile birlikte Uğur Kobaş’da ülkemizden olimpiyatlara davet edilen ilk karate hakemi oldu. Sevindirici haberi Diyarbakır’da alan Kobaş’a tebrik telefonları yağıyor. Kobaş tercih edilmesinin sevindirici olduğunu söyledi.

Destek: Üst üste aldığı görevlerle uluslararası arenada ülkemizi temsil eden Uğur Kobaş, Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’ın desteği ile olimpiyatlara katıldığını bu nedenle emeği geçen herkese teşekkür ettiğini açıkladı.

22 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 470 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU