Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Öğretmenlerden çok anlamlı hareket


Akyazı Konuralp İlkokulu Müdürlüğü ve Aile Birliğince düzenlenen kampanyada okul çevresinden toparladığı yaklaşık 20 koli yardımı Arifiye Çocuk evleri sitesine ulaştırdı.

Konuralp İlkokulunun çocuk evlerinde yaşayan çocuklara giysi, oyuncak ve gıdalardan oluşan hediyeler Okul Müdürü İrfan Bakır, müdür yardımcıları ve 40 öğretmenden oluşan kafile tarafından Arifiye Çocuk Evleri Müdürü Arzu Kargül ve diğer yetkililere teslim edildi.

Konuralp kafilesini kapıda karşılayan Okul Müdürü Arzu Kargül ve gurup öğretmenlerinden Ramazan Kopuz, çocuklar için yapılan bu anlamlı yardımdan dolayı heyete teşekkür etti.

Ziyaret sırasında erkekler gurup sorumlusu Ramazan Kopuz, çocuk evlerinin işleyişi hakkında detaylı bilgi verdi. Evlerde çeşitli nedenlerle devlet koruması altında bulunan çocuklarla ilgili soruları da cevaplayan Kopuz, öğretmenlerden çocuklara ders vermesini istedi.

 

23 Kasım 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 444 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU