Diz boyu rezalet!28 Kasım 2019, Perşembe

Polis müdahale etti

Alınan bilgilere göre, önceki gece Yenicami civarında Suriye ve Irak uyruklu vatandaşlar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri gruba müdahale etti.

Geçiştirmek istediler

Kavga diye olayı geçiştirmeye çalışan yabancı uyruklu şahısları detaylı incelemek isteyen Polis, tarafları bırakmayarak konuyu incelemeye aldı.

Bir süre sonra konunun Suriyeli bir kadının eski eşi ile yeni erkek arkadaşı arasındaki konudan kaynaklandığı ortaya çıktı.

Çıplak videosu

Polisin olayı incelemesiyle,  yeni erkek arkadaşın, kadının eski eşini 3 arkadaşı ile birlikte zorla kaçırarak boşanmayı sağlamak üzere bir evde ellerini bağladıklarını,alıkoyduklarını ve çıplak vaziyette videolarını çektiklerini tespit etti.İlk eşin de daha önceden tehdit olayından aranması olduğunu tespit eden polis ekipleri 5 yabancı uyruklu şahsıda gözaltına aldı.

Sorguya alındılar

Polisin gözetim altına aldığı yabancı uyruklu 5 kişi hakkında Asayiş Şubesi sorgulamasını sürdürüyor. Şüphelilerin sorgularının tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edilecekleri belirtildi.

 

Bu haber toplam 560 defa okundu.