Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Tanzanya Büyükelçisi için yemek


Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Prof.Dr.Elizabeth Kiango’nun Sakarya temasları firma ziyaretleri ve onuruna verilen akşam yemeği ile sürdü.

Yerinde inceleme

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, yönetim kurulu ve borsa üyeleriyle yapılan değerlendirmeler sonarsında Tanzanya’daki yatırım imkanları hakkında bilgilerin verildiği toplantının ardından STB Üyelerinin sorularına cevap buldu. Büyükelçi Kionda, firmalarla yerinde incelemelerde bulunmak üzere fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Yemek verildi

Ziyaretlerin ardından Sakarya Ticaret Borsası tarafından düzenlenen akşam yemeğine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ,Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Fatih Savaşan, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya İlçe Belediye Başkanları, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

 

İkili görüşmeler

Akşam yemeğinde kısa bir konuşma yapan Büyükelçiyi ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, gelecek yıllara yönelik hedefin ülke vizyonu doğrultusunda, dış ekonomik ilişkilerde bilgi üreten bir kurum olunması için çalıştıklarını belirtti. Sarı, “Daha iyi ve etkili hizmet üretmek ve iş planlarımızı icra edebilmek için kurumsal ekosistemimizin en değerli yapıtaşı olan siz yurtdışı temsilcilerimizle işbirliğimizi güçlendirmek, derinleştirmek ve sağlamlaştırmak istiyoruz. Yürüttüğünüz faaliyetler ve gerçekleştirdiğiniz ikili görüşmeler bizler için büyük önem taşıyor" dedi.

 

29 Kasım 2019 , Cuma Bu haber toplam 527 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU