Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

9 günde okul yenilendi


Tes-İş Anadolu Lisesi, 9 günlük ara tatilde baştan sona yenilendi. Tatil öncesi duvar boyaları dökük, sınıf kapıları kırık bir okul bırakan öğrenciler, tatil bitip okula döndüklerinde şaşkına döndüler.

Hummalı çalışma

17 Ağustos depremi sonrasında 2002 yılında Tes-iş Sendikası tarafından kurulan Adapazarı Tes-iş Anadolu Lisesi 9 günlük ara tatilde hummalı bir çalışmayla baştan sona yenilendi. Öğrencilerin ve velilerin şikâyetlerine neden olan tüm eksiklikler ara tatil döneminde okul yönetimi ve öğretmenlerin fedâkarca çalışmalarıyla büyük ölçüde giderildi.

 

Çarpıcı renkler

Ara tatili fırsat bilen okul yönetimi pencerelerin denizliklerinin tümünü değiştirtti. Böylece duvarlardan su sızıntısı önlendi. Pencerelerin arızaları giderildi. Ardından tüm sınıflar, koridorlar, konferans salonu ve spor salonu modern ve çarpıcı renklerle boyandı. Okulun girişindeki karmaşa giderilerek yeni bir düzenlemeye gidildi. Veliler için bekleme salonu oluşturuldu. Koridorlara oturma grupları yerleştirildi.

 

Yenilemeler 

Tüm sınıf kapıları yeniden kaplandı. Sınıflardaki tüm sıralar zımparalanarak yeni bir görünüme kavuşturuldu. Sınıfların tüm panoları yerleştirildi. 9 gün süren yenileme çalışmalarını baştan sona yardımcılarıyla birlikte koordine eden Okul Müdürü Cengiz Kıyak,  “Velilerimizin büyük desteğiyle gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sonrası, sınıflarına giren öğrencilerimizin yüzlerinde gördüğümüz mutluluk bize tüm yorgunluğumuzu unutturdu” dedi.

30 Kasım 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 606 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU