Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Erenler’de bilime destek


Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Erenler Belediyesi arasında “Erenler Bilim Festivali ”projesi kapsamında işbirliği ve yardımlaşma protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol

Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Erenler Belediyesi arasında 4007 TÜBİTAK Bilim Şenliği kapsamında yapılacak “Erenler Bilim Festivali” işbirliği ve yardımlaşma protokolü imzalandı. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ile Erenler İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ayhan Ersoy tarafından imzalanan protokol çerçevesinde Erenler Belediyesi, düzenlenecek olan Erenler Bilim Festivali’ne destek verecek.

 

3 gün sürecek

Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan “Erenler Bilim Festivali” hakkında Başkan Fevzi Kılıç’a bilgi veren İlçe Milli Eğtim Müdürü Ayhan Ersoy“TÜBİTAK tarafından yürütülen 4007 Bilim Şenlikleri Programı kapsamında ilçemizde 3 gün sürecek Erenler Bilim Festivali düzenleyeceğiz. Toplumun her kesimine bilimsel faaliyette bulunma imkanı sağlayacak olan proje ilçemizi ve vatandaşları bilimle buluşturacak büyük bir festival olacak. Bu bağlamda hiçbir zaman bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç ile proje için iş birliği ve yardımlaşma protoklü imzaladık” diyerek desteklerinden dolayı Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a teşekkür etti.

 

Güzel proje

Erenler’e ve vatandaşlara katkı sağlayacak projenin başlatılması, akıl edilmesi ve yürürlüğe konulması adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür eden Başkan Kılıç vatandaşın yarına olacak  ortak çalışmada yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek “Başkan Kılıç “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün 4007 TÜBİTAK Bilim Şenliği kapsamında İlçemizde düzenlemeyi planladığı Erenler Bilim Festivali’ne Erenler Belediyesi olarak her türlü desteği vereceğiz. İlçemize katkı sunacak, vatandaşımızın yararına olacak her türlü çalışmanın yanındayız.Bu güzel projenin hem ilçemize hem de vatandaşımıza faydalı olacağını ümit ediyorum” diyerek  iş birliği protokolünü imzaladı. 

30 Kasım 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 643 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU