Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Öğrencilerde kan bağışına katıldı


Kan bağışı konusunda çok duyarlı olan ve katkıları nedeniyle de Kızılay yetkililerinin, ‘kalemiz’ dediği Akyazı’daki kan bağışı yine büyük ilgi gördü. Kızılay’ın kan bağış kampanyasında bu seferki destekçileri Akyazı Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.

Öğrenciler çağırdı

‘Yardımseven olmak, kanımızda var’ sloganıyla çarşı merkezinde dolaşmaya başlayan Akyazı Anadolu Lisesi öğrencileri karşılaştıkları Akyazılılar’a ellerindeki el ilanlarını vererek, onlardan kan bağışında bulunmalarını istediler.

 

İlgi fazla oldu

‘Kana her an herkesin ihtiyacı olabilir. Düzenli kan bağışı yapılması ve zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olmamız lazım” diyen Akyazı Anadolu Lisesi öğrencilerinin çarşı içindeki bu gayretleri Akyazılılar’ın hoşlarına gitmiş olacak ki, bu defa her zamankinden daha fazla kişi kan vermek için form doldurdu ve kan verme sıralarının gelmesi için de sırada bekledi.

 

Memnuniyet

Bu durum Kızılay yetkililerini de memnun etti. Onlarda, “Gerçekten Akyazı kan bağışında bizim kalemiz derken, işte bunu kastetmiştik” diyerek kan bağışında bulunanlara teşekkür ettiler. 

1 Aralık 2019 , Pazar Bu haber toplam 463 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU