Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Akyazı MHP’de meclis hazırlığı


Akyazı Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyelerinden Ergün Öztürk ile Avukat Furkan Çakıroğlu, İlçe Başkanları Ali Dertli ile birlikte yarın saat 14.00 de yapılacak olan Belediye Meclis toplantısında görüşülecek olan gündem maddeleri ile ilgili ortak kararlar aldılar.

Avukat Furkan Çakıroğlu’nun ofisinde gerçekleşen görüşme sonrası İlçe Başkanı Ali Dertli, “MHP olarak mahallelerimizi tek tek dolaşıyoruz ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Hemşerilerimizin bizlere ilettikleri sorunları da bir rapor haline getirip ilgili yerlere veriyoruz ve yapılıp yapılmadığını da yakından takip ediyoruz. Özellikle de belediyemiz tarafından yapılması gereken hizmetler noktasında belediye meclisinde yaptığımız konuşmalarda bu sorunları dile getiriyoruz. Başkanımızdan da vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen sorunların çözümü konusunda talepte bulunuyoruz. Şu anda yapmakta olduğumuz ön görüşme ve Pazartesi akşamı yapacağımız nihai görüşmemizde alınacak kararları  mecliste diye getireceğiz” dedi.

2 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 562 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU