Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Akyazı MHP mahallerde


Mahalle gezilerine başlayan Akyazı MHP İlçe teşkilatının son durağı Türkorman Mahallesi oldu.

İlgili yerlere

Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli, Belediye meclis üyeleri ile bazı yönetim kurulu üyeleri, Türkorman Mahallesi halkının misafiri oldular. Mahalle Muhtarı Cihan Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve mahalle halkının katıldığı toplantıda İlçe Başkanı Ali Dertli, “Diğer ziyaret ettiğimiz mahallelerde olduğu gibi, sizlerle sohbet etmek, sorunlarınızı dinlemek ve çözümü için ilgili yerlere aktaracağız. Bizler vatandaşlarımızın kafasındaki bunlar siyasetçi seçim bittikten sonra bir daha gelmezler imajını da yıkmak için sizlerle buluşmalarımızı şimdi olduğu gibi gelecekte de devam ettireceğiz” dedi.

Belediyeye teşekkür

Daha sonra söz alan mahalle muhtarı Cihan Yılmaz, “En önemli sorunumuz mahalle yollarının asfaltlanması idi. Yollarımız gayet güzel asfaltlandı. Önemli bir eksiğimiz kalmadı. Bu nedenle belediyemiz yetkililerine teşekkür ediyoruz. Karacasuyunun kanalının temizliğe ihtiyacı var kanal dolu ve bilhassa yaz mevsiminde kokudan rahatsız oluyoruz. Birde yeni yapılmakta olan otoyola malzeme taşıyan yüzlerce kamyon ormanköy ve bizim mahallemizin yollarını kullanıyor. Yan yol yapılacağı söylenmişti ancak bu güne kadar yapılmadı. Hem toz oluyor ve hem de gürültüden rahatsızız buna bir çözüm bulunmasını istiyoruz” dedi. MHP heyeti, mahalle sakinlerinin de sorularını not aldılar. 

2 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 513 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU