Günün Tarihi:7 Ağustos 2020

SGSL Öğretmenleri gönüllerince eğlendi


Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi (SGSL) Okul Aile Birliği’nce ‘Öğretmenler Günü’ nedeniyle yemekli eğlence programı düzelendi.

Muhteşem gece

Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında Sakarya’nın alanında tek yetenek lisesi olan Güzel Sanatlar Lisesi için muhteşem bir gece düzenlendi. Sakarya Park Nehir Sefası’nda gerçekleşen geceye Aile Birliği Başkanı Ekrem Ürdüç ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı. Geceye Erenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramis Şengül, Okul Müdürü Recep Borlukçu, Müdür Yardımcısı Mehtap Bilgiç ve öğretmenler katıldı.

Oldukça iddialı

Yemekte konuşma yapan Okul Müdürü Recep Borlukçu, “Okulumuz akademik eğitimin yanı sıra kültür ve sanat anlamında yaptığı çalışmalarla oldukça iddialıdır. Yoğun bir etkinlik takvimi bizleri bekliyor. Bu gece bizleri buluşturan ve stres atmamıza vesile olan aile birliği yönetimine teşekkür ediyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimiz ile koordinasyonumu kuvvetlendirerek şehrimizde kültür sanat etkinlilerinde daha çok yer alacağız” dedi.

Şehrin markası

Öğretmenlerin gününü kutlayan Aile Birliği Başkanı Ekrem Ürdüç’te, “Okulumuzu şehrin tüm kurum ve kuruluşlarıyla paydaş yapma, sosyal içerikli projelere katılma, kültür ve sanat etkiliklerimizle daha da ön plana çıkarma, eğitimde daha da iddialı konuma getirmek için çalışmalarımız sürüyor.  Okulumuz kültür ve anlamında şehrin markasıdır. Bizler bu yıldızı daha da parlatmak için öğretmenlerimizin değerli katkısıyla güzel işler yapacağımıza canı gönülden inanıyoruz. Veliler olarak eğitim anlamında geleceğimiz olan yavrularımız ve öğretmelerimiz için ne gerekiyorsa yapma hazırız” dedi.

Sanat etkinlikleri

Erenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramis Şengül’de, tüm öğretmenlerin gününü kutlayarak, ilçede kültür ve sanat faaliyetlerinde okul ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

Stres attılar

Daha sonra bu özel geceye katılan RATED Başkanı Remzi Adıyaman ve Marmara Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Müjdat Çetin’de öğretmenler ile birlikte keyifli bir akşam yaşadılar. Öğretmenler daha sonra birlikte yemek yiyerek Remzi Adıyaman’ın eşliğinde çalan müzik ile stres atarak gönüllerince eğlendiler. Gece ayrıca Müzik Öğretmeni Nezihi Tan keman nağmeleriyle daha da renklendi.

2 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 420 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU