Günün Tarihi:17 Ocak 2022

Müdürden başarıya tebrik


Çanakkale’de düzenlenen olan MUN Konferanslarında büyük başarıya imza atan Mehmet Zumra Kuş Ortaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek yarışmayla ilgili bilgi verdiler.

Başarılı öğrencileri tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,Türk gençliğine güvenmemiz gerektiğinin altını çizerek,“Ortaokul düzeyinde dünya sorunlarını ve çözüm yollarını İngilizce olarak dile getirme cesaretini gösteren öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. İleri ki yıllarda kararlılık ve azimle aynı alanda çalışmaya devam etmelerini istiyorum. Öğrencilerimizle birlikte emeği olan öğretmenlerini ve okul yöneticilerini de kutluyorum” dedi. Ziyaretin sonunda Okul Müdürü Atilla Çetinkaya, kendisinin kaleme aldığı “Çınar gücünü köklerinden alır” adlı kitabını İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a hediye etti. 

2 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 496 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU