Günün Tarihi:27 Eylül 2020

‘Esnafın hizmetinde olacağız’


Sakarya Kitap Kırtasiye, Gazete Bayileri, Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları Kantinciler Esnaf Odası, 21 Aralık Cumartesi günü olağanüstü genel kurula gidiyor. Başkanlığa adaylığını açıklayan Erdal Koç, hedeflerini anlattı.

Dinamik yönetim

Dağdibi Berna Yılmaz Ortaokulu’nda Kantin İşletmecisi olarak görev yapan Erdal Koç, Sakarya Kitap Kırtasiye Gazete Bayileri Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları Kantinciler Esnaf Odası seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıkladı.  Olağanüstü kongre üyeleri ile yapılan istişareler sonucunda aday olma kararı aldığını belirten Erdal Koç, “Denetim Kurulu Başkanı Burcu Hepdiker ve Denetim Kurulu Üyesi Birsen Yazar’ın desteği bize güç kattı. Yeni yönetime de yeni bir dinamiklik ve heyecanla çalışacağız” dedi.

 

Faaliyet ve projeler

Oda için birik vakti olduğunu vurgulayan Koç, “Ayrıştırmayan üreten çözüm odaklı, vizyon sahibi ekibimiz ile odamız için birlik vaktidir. Üyelerin artık odadaki tüm gelişmelerden haberdar olacak.  Odamızın faaliyet proje, etkinlik ve yararlanabileceği bütün hizmetleri bizzat yerinde bildireceğiz. Yılın stresini birlikte atacağız ve her yıl sonu tüm üyelerimizin aileleri ile birlikte katılacağı dayanışma ve kaynaşma gecesi düzenleyeceğiz. Odamıza bağlı üyelerimize sıra önceliği ve özel indirim uygulanması için gerekli girişimlerin yapılmasını sağlayacağız. Odamıza bağlı üyelerimize daha düşük oranlı pos için gerekli girişimlerin yapılmasını sağlayacağız. Esnafımızın 7 gün 24 saat hizmetinde olacağız. Artık şeffaf bir yönetim için tüm üyelerimizi olağanüstü 21 Arayık Cumartesi günü saat 13.30’da Esnaf Kefalet Düğün Salonuna bekliyoruz” dedi.

 

5 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 522 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU