Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

‘Merkezi kaça kiraya verdiniz?’


İYİ Parti Erenler ilçe Başkanı Şemsettin Duman, “Yaşam Merkezini kaç paraya veya neye karşılık kiraya verdiniz?” diye sordu.

Geçiştirdiniz

Başkan Duman, “Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç biz sorduk cevap alamadık. Fakat Erenler halkıda merak ediyor. Yaşam Merkezini kaç paraya veya neye karşılık kiraya verdiniz? Meclis toplantılarında ve basın açıklamalarında yuvarlak kelimelerle geçiştirdiğiniz bedelleri Erenler halkının bilmesi gerekiyor. Sizden önce ki yönetimin yüksek bir bedelle özel bir firmaya kiralamak istediğini fakat siz göreve geldikten sonra bunları göz ardı ettiğiniz doğru mudur?”

Hesabını soruyoruz

Şemsettin Duman, “Özel sektöre verilmek istenen tutarın 3/1’i kadar bir bedel karşılığında kiraladığınız doğru mudur?  Bu bedeli de Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden asfalt karşılığında tahsil edeceğiniz  söylentisi doğru mudur? Bizler size Erenler halkının 20 milyon civarında harcadığınız paranın hesabını soruyoruz. Ben şahsen hiçbir mecrada sizin şu paraya kiraladık dediğinizi duymadım,  okumadım. Benim gibi Erenler haklıda aynı durumda peki neden bu bedel saklanıyor sayın Kılıç.  Unutmayın ki yönettiğiniz kurum Erenler halkının kurumu şeffaf olun insanlara karşı” dedi.

 

6 Aralık 2019 , Cuma Bu haber toplam 496 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU