Günün Tarihi:26 Kasım 2020

Esnaf ve vatandaş memnun


Hendek Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde gerçekleştirilen alt ve üst yapı çalışmalarından esnaf ile vatandaş memnuniyetini dile getirdi.

Çehre değişti

Hendek Belediyesi tarafından Yavuz Sultan Selim Caddesinde tamamlanan alt ve üst yapı düzenlemeleri sonrasında Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan asfaltlama çalışması tamamlandı. Yağmur suyu hattı, yaya yolu ve asfaltlama çalışmaları sonrasında vatandaşın ve esnafın yüzü güldü. Cadde de bir araya gelen esnaf ve vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti. Bölgede faaliyet gösteren esnaf adına konuşan 14 Nolu Kamyoncular ve TIR’cılar Kooperatifi Başkanı ve Yayalar Mahalle Muhtarı Hasan Ayar, çalışmalar için teşekkür etti.

Yol çok güzel

Ayar, “Bizim bu yolumuz 10 yıl önce buraya geldiğimizde bataklık içindeydi. O günden bu güne de yaptıramamıştık. Başkanımız Turgut Babaoğlu sağ olsun, geldi baktı ve çözüm buldu. Bu caddede vatandaşın, esnafın ve velilerin yüzü güldü. Bizim bu halimize duyarsız kalmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye, Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na, Başkan Yardımcımız Hüdaverdi Bahadır başta olmak tüm başkan yardımcılarımıza, Mustafa Karagüzel ve Ayhan Güreli başta olmak üzere tüm meclis üyelerimize teşekkür ederim” dedi. Mesut Karadağ isimli esnafta, “ Burada büyük sıkıntılar yaşıyorduk. Yapılan yeni yol çok güzel oldu. Hendek’in büyük sorunu giderildi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederim. Tozdan, çamurdan kurtulduk, rahat bir nefes aldık” dedi.

Eksik giderildi

Esnaf Alican Der ise, “Burada 10 yılı aşkın zamandır çok çile çekiyorduk. Bu yolun durumu çok vahimdi. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Bize büyük mutluluk yaşattılar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Serkan Eşme, “ Büyük bir heyecanla bu günleri bekliyorduk. En büyük eksiğimiz giderildi. Hendek’te daha güzel işlere imza atılacağına inanıyoruz. Emeği geçen büyüklerimize teşekkür ederiz” dedi. 

6 Aralık 2019 , Cuma Bu haber toplam 409 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU