Günün Tarihi:26 Ocak 2021

Çamdağı Barajı’na ÇED için onay geldi


SASKİ’nin Karasu ve Kocaali’de yapmayı planladığı Çamdağı Barajı inşaatında kullanılacak olan taş ve mıcır ocağı ile beton santralinin ÇED raporu bakanlık tarafından olumlu bulunarak kamuoyunun bilgisine sunuldu.

 

SASKİ’nin Karasu ve Kocaali ilçelerine içme suyu sağlaması için yapılacak olan Çamdağı Barajı’na Kocaali Yeşilköy ve Şerbetpınarı mahalleleri Maden Deresi mevkiinde Büyükşehir Belediyesi ile tarafından yapılması planlanan malzeme ocağı, kırma eleme tesisi ve beton santrali projesine bakanlıkça olumlu kararı verildi. Bu kararın ise halka duyurulması gerektiği ve nihai rapor içinde ilgili kurumlardan gerekli izinlerin alınması gerektiği belirtildi.

 

7 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 745 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU