Günün Tarihi:22 Ocak 2021

Osmanbey’de bağış var


Adapazarı’nın en başarılı eğitim kurumlarından Osmanbey İlkokulu yine çok anlamlı bir kampanyaya ev sahipliği yapacak.

11 Aralık Çarşamba Günü Osmanbey İlkokulunda Saat 10.00-17.00 arasında Kızılay tarafından kan bağışı alınacak. Osmanbey İlkokulu Müdürü Tuğba Tunar, sosyal sorumluluk projesi kapsamında tüm velilerini ve gönüllüleri Çarşamba Günü kan bağışı için okullarına davet etti. Anne-Baba-Abla-Oğul başlığı adı altında kan bağışı için afiş hazırlayan okul yönetimi, tüm gönüllüleri kan bağışına kimlik belgeleriyle başvurması gerektiğini hatırlattı.

Kızılay Kan Bağışı kampanyası ile ilgili hazırlanan afişte; Kan herkesin her zaman ihtiyacı! Düzenli kan bağışı yapalım, zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım. Yardımseven olmak kanımızda var! ifadelerine yer verildi. Kızılay ve Camili Osmanbey İlkokulu işbirliğinde yapılacak kampanya için okul yönetimi, ‘Kan Bağışı Hayat Kurtarır’ sloganından hareketle tüm Sakaryalıları 11 Aralık Çarşamba okullarına bekliyorlar.

10 Aralık 2019 , Salı Bu haber toplam 370 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU