Günün Tarihi:18 Eylül 2021

Kampanyalı alışveriş!


Serdivan Yazlık Mahallesi’nde açılan Safa’m Süpermarket, Sakaryalılar için kış boyunca devam edecek kampanyalarla vatandaşın cebini rahatlatmayı düşünüyor.

Yazlık’ta açıldı

19 Ekim 2019 tarihinde Serdivan/Yazlık Mahallesi’nde açılan Safa’m Süpermarket, müşterilerine hizmet vermeye başladı. Yaklaşık 400 metrekare alana sahip olan market, geniş ürün yelpazesi ve açılışa özel indirim ve kampanyalar ile müşterilerin yeni adresi olmaya başladı.  Safa’m Market kurucusu Tuncay Kay, “İlk olarak Safa’m Market olarak amacımız, ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde, ülke ekonomisine katkı sağlamaktan korkulmamasını göstermek olmuştur. Bunun yanı sıra istihdam sağlayarak, müşteri memnuniyeti ilkemiz ile hizmet vermek olmuştur. Maltepe Mahallesi’nde bulunan ilk şubemizi 2017 yılında hizmete açtık.”

 

Kampanya var

Tuncay Kay, “Aradan geçen 2 yıl sonunda hizmet ve ürün çeşitlerimizi arttırarak ikinci mağazamızı, bölgesel inceleme yaparak Yazlık bölgesinde açmaya karar verdik. Açılış itibarı ile bölge halkının çok güzel tepkileri ile karşılandık. Öncelikle Yazlık sakinlerinin göstermiş olduğu bu ilgi için Safa’m Market olarak minnettarız. Bu ilgiye layık kalabilmek ve aynı zamanda tüm Sakarya halkına da hizmet vermek için kış boyunca devam edecek bir kampanya başlattık.  Bu kampanyayı 1 Nisan 2020’ye kadar da devam ettirme kararı aldık. Neden bu kadar uzun? Öncelikle bu konu hakkında bilgi verip kampanya detaylarını paylaşmak istiyorum.”

Sakarya halkı

Kay, “Ekonomimiz üzerinde oynanan oyunlar nedeniyle maalesef halk olarak sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Biz de halkımızın bu süreci en iyi şartlarda geçirebilmesi için kış ayının vermiş olduğu ekonomik sıkıntıyı bir nebze olsun paylaşmak için bu kampanya süresini kış sonuna kadar uzatma kararı aldık.  Kampanyaya gelince, farklı ürünlerde 3 kuruş 5 kuruş indirim yerine toplu indirim yapıyoruz. 200 TL alışverişe 15 TL anında indirim ile kampanyamız 400 TL’ye 50 TL gibi çok ciddi indirime kadar uzanabiliyor. Bu kampanyadan tüm Sakarya halkının faydalanmasını arzu ediyoruz” dedi.

 

12 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 500 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU