Günün Tarihi:24 Eylül 2020

‘Şehrimiz için ne gerekiyorsa yapacağız’


AK Parti Sakarya Aralık ayı İl Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Genel Merkezde gerçekleşti.

Devam eden yatırımlar

AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı. Toplantıda Sakarya’nın tamamlanan ve devam eden yatırımları ile projeleri, şehrin sorunları, yerel çalışmalar, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alındı.

 

Belediye hizmetleri

Toplantıyı değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantı da Sakarya’nın sağlık, adalet, ulaşım, eğitim ve yerel yönetimler alandaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve il teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirtti.

 

Gelişen hadiseler

Tever, “Genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz ve büyükşehir belediye başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz toplantımızı bu ay parti genel merkezimizde gerçekleştirdik. Bu ay ülkemizin ve şehrimizin gündemiyle ilgili gelişen hadiseleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdik” dedi.

 

‘Işık tutuyor’

Tever, “Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz adına ne gerekiyorsa yapacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. 

12 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 581 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU