Günün Tarihi:23 Ocak 2020

Geleceğin hukukçuları Çakıroğlu’yla buluştu


Akyazı Belediye Meclis üyesi avukat Furkan Çakıroğlu, ‘Meslek Tanıtım Günleri’ kapsamında Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Akyazı Kız İmam Hatip Ortaokulu’nun gelecekte ideallerinde Hukuk Fakültesi olan öğrencileriyle bir araya geldi.

Okul toplantı salonunda öğrencilerle buluşan  avukat Çakıroğlu, avukatlık mesleği ve hukuk konusunda bilgiler verdi.  Furkan Çakıroğlu, “Meslek Tanıtım Günleri kapsamında Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Akyazı Kız İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitimlerini sürdürmekte olan öğrenci kardeşlerimize avukatlık mesleğimizle ilgili bildiklerimizi anlattık. Özellikle Hukuk Fakültesi eğitim almak isteyen kardeşlerimizden oluşan öğrenci grubunun Hukuk Fakültesine ve bizzat Avukatlık mesleğine ilgileri bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Programı düzenleyen ve beni davet eden ve son derece misafirperver bir tutum sergileyen Okul Müdürümüz Muammer Hikmet'e,  Okul rehber öğretmenlerimiz Kerem Sarı ve Zehra Çamyar’a teşekkür ediyorum” dedi. Okul Müdürü Muammer Hikmet ise,  avukat Furkan Çakıroğlu’na davetlerine icabet etmesi ve öğrencilerini mesleği ile ilgili olarak dolu dolu bilgilendirmesi nedeniyle çiçek vererek, teşekkür etti.

13 Aralık 2019 , Cuma Bu haber toplam 226 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU