Günün Tarihi:30 Ekim 2020

Akyazı heyeti şuraya katıldı


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve beraberindeki bayan heyeti Ankara’da ‘Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın’ şurasına katıldı.

Cumhurbaşkanı Re cep Tayyip Erdoğan’ın da yer aldığı Ankara Ticaret Odası Salonu’nda gerçekleşen ”Uluslararası Yerel Yönetimlerde kadın” şurasına; Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile Belediye Meclisinin kadın üyeleri Meryem Sağlam, Hümeyra Hikmet Saygıdeğer ve Sevinç Özer katıldı. Akyazı heyeti toplantı salonunda açılan Sakarya standını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile birlikte gezdi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım  ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan bir arada toplantıya katıldı.

Aynı zamanda Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar2da stantları gezerken Başkan Soykan’a eşlik etti.

14 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 367 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU