Günün Tarihi:17 Ocak 2022

‘Merkez sağın tek adresiyiz’


Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, merkez sağın tek adresi olduklarını söyledi.

Siyasi okuldur

İl Başkan Ergül, “Demokrat parti kadroları siyasi okuldur. Bitmez, bitmeyecektir. Merhum başbakanımız Adnan Menderes, merhum Cumhurbaşkanlarımız,  Süleyman Demirel, Turgut Özal, Başbakanlarımız Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, genel başkanlarımız Mehmet Ağar, Süleyman Soylu ve ismini sayamayacağım kadar bakanı bünyesinden çıkartmıştır. Genç genel başkanımız, liderimiz Afyonkarahisar Milletvekilimiz Gültekin Uysal’ın ülkemize diğer liderlerimiz gibi büyük hizmetler yapacağına inanıyoruz” dedi.

 

Üye kayıtları

Ergül, “ Ülkemizi kutuplaşmadan kurtaracak olan Demokrat Parti ve Demokrat Parti kadrolarıdır. Nasıl ki 1946 yılında tek partili sistemden çok partili sisteme geçerek 1 defa yaptıysak tekrar yaparız, yapacağız. Ülkemizin dağında, taşında, ovasında, fabrikasında, yolunda, köprüsünde, barajında adımız yazmaktadır. Kimse bunu yok sayamayacaktır.

Bazı arkadaşlarımız hatta üye kayıtları partimizde olanlar değişik isimler (Çoban Ateşi) altında ikbal aramaktadırlar” dedi.  

 

Kapımız açık

Ergül, “Bizimle siyaset yapmak isteyen herkese kapımız açıktır. DP’li olup da başka hareketler adı altında siyaset yapmak bize yakışmaz. Kimseye karşı değiliz, siyaset yapmak isteyen de gelip burada konuşmalı. Çoban ateşini yakmak isteyenler bu partiyi bu hale getirenlerdir. Kapılarımız her renkten demokrata, kendi kimlikleri ile açık;  her maskeyi takmış demokrasi düşmanlarına kapalıdır. Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır” diye konuştu.

 

14 Aralık 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 748 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU