Günün Tarihi:28 Eylül 2020

‘Yeni öğretmenevini açacağız’


İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş her hafta gerçekleştirdiği öğretmen ev ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyarette olanlar

Durmuş geçtiğimiz akşam Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni Şirin Kılıç’ın evine misafir oldu. Aynı okuldan Biyoloji Öğretmeni Ayşe Belgin Serbes ile Müzik Öğretmeni Şule Çalkap’ın da bulunduğu ziyarette Durmuş’a, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Melik Hayri Çetinkaya eşlik etti.

 

Güzel işler

Sıcak bir aile ortamında gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmen ev ziyaretlerini idarecilik görevine başladığı ilk günden itibaren devam ettirdiğine dikkat çekerek ekip olmanın, birlikte güzel işler başarmanın, aynı ortamda birçok şeyi paylaşmaktan geçtiğini ifade etti. Geleceğimizin nesillerini yetiştiren öğretmenlerin evlerinde ziyaret edilmesinin eğitim başarısına çok önemli katkıları olduğunu belirten Durmuş, İl Müdürü olarak bu ziyaretleri yaparken tüm eğitim yöneticilerine örnek olmaya çalıştığını söyledi.

 

Öğretmen buluşmaları

Öğretmen olmaktan her zaman büyük gurur duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş “Öğretmenler bizim kıymetlimizdir. En mutlu olduğum anlar öğretmen odalarında geçirdiğim zamanlardır. Ev ziyareti şeklinde sürdürdüğümüz bu ziyaretlerin yanı sıra daha fazla öğretmenimize ulaşabilmek için yakın zamanda hizmete açacağımız yeni öğretmenevimizde ‘Öğretmen Buluşmaları’ düzenleyeceğiz.” dedi. Durmuş ziyarete gittiği Şirin Öğretmene günün anısına hediye takdim ederken, ev sahibi ve komşusu öğretmenler de ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. 

 

15 Aralık 2019 , Pazar Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU