Atı alan Üsküdar’ı geçti yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Atı alan Üsküdar’ı geçti18 Temmuz 2019, Perşembe

     İki kez ertelenen ve üçüncüsünde yapılan Olağanüstü Genel Kuruldan sonra toparlanmak hiç kolay olmuyor.

     Süre uzadıkça sıkıntı büyüyor. Çünkü ön görüşme yapılan futbolcuların birçoğu işi gereği, kim elini çabuk tuttuysa orayı tercih etti.

     Hele hele iyi futbolcu fazla beklemez. Daha doğrusu bekletmezler. Biz Genel Kurulu uzattıkça olan Sakaryapor’a oldu.

     Teknik direktör meselesini halleden yönetim iç transferi de yavaş yavaş şekillendirmeye başladı ancak dış transfer bu kadar kolay olmayacak.

      Bir yandan iç transfere yapılacak harcamalar, bir yandan transferin açılmasına engel olan eski dosyalar ve anlaşman gereken futbolcular.

      Başkan İbrahim Nalbant İstanbul ile Sakarya arasında mekik dokuyor. Bülent Uygun bir yandan dış transferde görüştüğü futbolcuları bekletiyor, diğer taraftan da transferin biran önce açılması için mücadele ediyor.

     Anlayacağınız kaybolan zamanı telafi etmek, işlerin oldubittiye gelmesine sebep oluyor. Rakiplerin çoğu yeni sezon hazırlıklarına başlarken, biz halen ‘transfer açılacak mı-açılmayacak mı?’ diye soruyoruz. 

     Çok açık söylüyorum atı alan Üsküdar’ı geçti. Hiç zaman kaybetmeden transfer açılmalı, ön görüşme yapılan futbolcular ile imza masasına oturulmalı.

     Abdullah Ercan’a ‘Hoş geldin’ diyorum. Yıllar önce rakip takım futbolcusu olarak bu taraftarın önüne çıkan Ercan, bu kez Sakaryaspor teknik direktörü olarak görev yapacak. Kendisine başarılar diliyorum.