Günün Tarihi:21 Haziran 2021

‘Ülke gençlerden çok şey bekliyor’


Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı teşkilat mensuplarıyla düzenlenen istişare toplantısında konuşan İl Başkanı Berkan Çiftçi,” Bu ülkeden, hiçbir beklentimiz yok çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor” dedi.

MTTB Sakarya İl Başkanı Berkan Çiftçi başkanlığında düzenlenen toplantıda yeni dönemde yapılması planlanan faaliyetler konuşuldu. Çiftçi konuşmasında, “ Ülkemizin yaşadığı bu zor dönemlerde birliğimizi ve beraberliğimizi sıkı tutmak emin olun çok önemli. Yapılan aktivitelerden ziyade neden burada olduğumuzu bilmek ve bunun bilinciyle yetişmek çok daha önemli. Bundan sonra inşallah ülkemizin çıkarları ve uluslararası platformlarda eksik kaldığı noktalarda okumalar yaparak gençlerimizi bu doğrultuda yetiştireceğiz. Bu ülkeden, bu vatandan hiçbir şey beklemiyoruz çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor. Yeni dönemde gençlerin yöneteceği ve bünyesinde bulunacağı bir gençlik programının çekimlerine başlıyoruz.  Ülkemiz için yerli ve millilik konusunun ne kadar önemli olduğunu bilerek anlayarak yolumuza devam edeceğiz. Bu yüzden en kısa zamanda Milli Mühendislik Platformu’nu kurarak meslek liseli arkadaşlarımızı da bu çatı altında birleştireceğiz” dedi.

 

16 Aralık 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 454 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU