Yola çıktık yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Yola çıktık22 Temmuz 2019, Pazartesi

Son iki sezondur direkten dönen, final maçlarına takılan ve on binlerce taraftarına hayal kırıklığı yaşatan Sakaryaspor dün akşam yeni sezonun startını verdi.

  Mevcut futbolcular Rüstemler tesislerinde toplandı. İç transfer, birkaç dış transfer ve alt yapıdan A Takıma alınan futbolcular ile verilen start için hayırlı olsun dedik.

  Yolumuz uzun, ligimiz çetin, hedefe ulaşmamız da sanıyorum biraz meşakkatli olacak çünkü son iki sezondur kolay dediğimiz, birinci lige direk çıkarız umudu taşıdığımız ligleri kaos ile bitirdik.

  Dereyi görmeden paça sıvanmaz çünkü bu hatayı daha önce yaptık gördük ki sonuç hüsran. Özellikle grup kurası çekildikten sonra hemen hemen herkes çok kolay bir grup çektiğimizi söylediler ancak ben öyle düşünmüyorum.

  Oynanmamış maç kazanılmış maç değildir, yeni rakipler var neyin nesi bilmiyoruz bu yüzden rakibi görmeden kolay grup demek bana göre biraz hayâlcilik olur.

  Sütten ağzımız yandı yoğurdu üfleyerek yemeye çalışıyorum, hatırlarsanız geçen sezon Uşakspor’i yenemedik, Niğde’de yenildik, 10 tane taraftarı ile şampiyon olan Keçiören ile iki maçta berabere kaldık.

  Bu sayıyı çoğaltabilirim ancak gerek yok bu yüzden bu sezonki rakiplerin nasıl olduğunu görmeden kestirmek imkansız. Ben diyorum ki önce rakipleri hafife almayalım ardından da sahada ne yaptığımıza ve yapacağımıza bakalım.

  Yeni futbol sezonu Sakaryaspor’ camiamıza ve yeşil-siyah renklere gönül veren herkese hayırlı olsun umarım son iki sezonda gördüğümüz rüyayı bu sezon görmeyiz ve birinci lige direk çıkan isim oluruz...