Günün Tarihi:28 Ekim 2020

MHP’de istişare


MHP Akyazı İlçe Teşkilatı parti binasında gerçekleşen toplantıda bir önceki ve bir sonraki iki toplantı arasında yapılan çalışmalar anlatıldı.

MHP toplantı

Toplantıya İlçe Başkanı Ali Dertli başkanlık yaparken, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı, MHP’Lİ belediye meclis üyeleri katıldı.   Yapılan toplantıda bir önceki ve bir sonraki iki toplantı arasında yapılan çalışmalar anlatıldı. Özellikle Mahalle ziyaretlerinde kendilerine aktarılan sorunların halledilmesi konusunda gerek Belediye Başkanlığı nezdinde gerekse kuruluşlar nezdinde yapılan girişimler ve çalışmalar masaya yatırıldı.

İade-i ziyaret

Toplantı sonrasında Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına yeni atanan Murat Yıldırım ve Ülkü Ocağı Asena Birim Başkanı Semra Göktepe ile yönetim kurulu üyeleri de ilçe teşkilatına iade-i ziyarette bulundu.   Ülkü Ocakları Başkanı Murat Yıldırım, “Göreve geldikten sonra ilçe başkanı ve teşkilatımız da görev yapan büyüklerimiz bizi ziyaret etmişler ve bize başarı dileğinde bulunmuşlardı.  Bizde yapılan tebrik ziyaretine karşılık vermek için iade-i ziyarette bulunuyoruz” dedi.

Yarınımız emanet

MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ise, “Ocak ve Asena başkanlarımız ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretimize gelmeleri bizi son derece mutlu etmiştir. Bizde göreve atandıklarında kendilerini ziyaret etmiş ve başarı dileklerimizi iletmiştik. Bu akşamda kendileri bizi ziyaret ederek görevlerini yerine getirmişlerdir. Yapılan bu ziyaret birlik ve beraberliğimizin çok güzel bir örneğidir. Teşkilat olarak gençlerimizin her zaman yanlarında ve destekçileri olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bizim için gençlerimiz çok kıymetlidirler. Çünkü yarınımızı onlara emanet edeceğiz” dedi.  

19 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 272 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU