Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Şehit Ahmet Akyol Dünyayı kucaklayacak


Şehit Ahmet Akyol İlkokulu idareci ve öğretmenleri yürüttükleri EmbraceThe World adlı Avrupa Birliği Projesi kapsamında Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Farklı çalışma

Ziyarette projeye büyük önem veren ve farklı çalışma tarzıyla tanınan Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Atalay Gürbüz, Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Müdürü Cumhur Karasu, Müdür Yardımcısı Yasin Şimşek, Proje Yürütücüsü ve İngilizce Öğretmeni Berna Gürbüz, İngilizce Öğretmeni Ayşenur Köksoy ve Okul Öncesi Öğretmeni Gülsen Özdemir hazır bulundu.

 

Bulgar ve İtalyan

 Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda yürütülen EmbraceThe World (Dünyayı Kucakla) adlı proje ilimizi temsil eden iki Avrupa Birliği projesinden biri olma özelliğini taşıyor. Proje kapsamında geçtiğimiz günlerde Şehit Ahmet Akyol İlkokulu idareci ve öğretmenleri Bulgaristan'ın başkenti Sofya’ya karayoluyla bir buçuk saat uzaklıktaki Vratza kentine bir ziyaret gerçekleştirerek Bulgar ve İtalyan partnerleri ile bir araya gelmiş ve iki yıllık proje sürecindeki etkinlikleri planlamışlardı.

 

Eğitime önem

Vratsa Belediye Başkanı tarafından da kabul edilen proje ekibi üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya Belediye Başkanı KalinKamenov’un selamlarını iletti. Ziyaret esnasında eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yabelediye hizmetlerinin etkinliği ve eğitim kurumlarına verdiği destekten dolayı bir buket çiçekle teşekkür edildi.

 

19 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 507 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU