Günün Tarihi:26 Şubat 2020

CHP Kocaali’de Sarı yeniden


CHP Kocaali İlçe Örgütü’nün dün gerçekleştirilen Olağan Kongresi’nde seçime tek liste olarak giren mevcut Başkan Mithat Sarı güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Olağan kongre

Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongreler tüm hızı ile devam ediyor. Kaynarca, Arifiye ve Karasu ilçelerinde tamamlanan kongrelerin ardından dün de Kocaali İlçe Örgütü kongresini gerçekleştirdi. Kocaali’de bir düğün salonunda gerçekleştirilen kongreye İl Başkanı Erdoğan Isır, CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent, CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şaban Koludra, SESKOB Başkanı Ali Yılmaz, ilçe başkanları, partililer, delegeler ve davetliler katıldı.

 

Tek listeli seçim

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede Divan Başkanlığı görevini Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent üstlenirken İl Başkanı Erdoğan Isır ve CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şaban Koludra birer konuşma gerçekleştirdiler. Konuşmaların ardından yapılan seçimde ise tek liste olarak seçime giren mevcut başkan Mithat Sarı delegelerin desteği ile yeniden ilçe başkanı seçildi. Sarı, CHP’nin iktidara yürüdüğünü belirterek Kocaali’de başarılı çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

 

Yönetim kurulu

Mithat Sarı Başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Nurgül Şişman, Şevket Bozalar, Nevzat Eminoğlu, Havva Köroğlu, Ali Ertürk, Ertürk Tenkoğlu, Nedim İnce, Erdal Tiryaki, Ahmet Çelik, İsmail Yılmaz, Ali Kamil Tan, Tugay Tarım.

Yönetim Yedek Üyeleri: Şenol Tenkoğlu, Mete Sofu, Ahmet Çetinkaya, Birol Yiğit, Meryem Çelik, Nurettin Gedik, İsa Aydın, Mustafa Güneş İnce, Ali Azap, Sadık Kapar, Cemal Tuna, Ender Candan

İl Kongre Delegeleri: Mithat Sarı, Zehra Altuntaş, Ayhan Çetinkaya, Ertürk Tenkoğlu, Rıdvan Öner, Nurgül Şişman

 

19 Aralık 2019 , Perşembe Bu haber toplam 645 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU