Günün Tarihi:25 Şubat 2020

AK Parti’de hedef 200 bin üye


Sakarya’nın ve ilçelerinin sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini masaya yatıran AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Akyazı ve Karapürçek ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

Talepleri dinledi

İlçe başkanlıklarında gerçekleştirilen toplantılar İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantılara il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve belediye başkanları da eşlik etti. AK Parti siyasetinin, milletle birlikte yürümek olduğunu ifade eden Başkan Tever, mahalle başkanlarının önerilerini ve taleplerini tek tek dinledi.

 

En yüksek oy

Üye sayısını artırmayı hedefleyerek, yapılan yatırımların ve çalışmaların vatandaşlara aktarılmasını isteyen Tever,  “Mahalle başkanları buluşmalarımıza 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu alan Akyazı ilçemizle birlikte bugün başlamış bulunuyoruz. Allah’a hamdolsun ki milletimiz AK Parti’ye inanıyor ve güveniyor. Bu yüzden üye sayımız Sakarya’da ve Türkiye’de her gün artıyor. Şuanda Sakarya’mızda üye sayımız 155 bin seviyesine ulaştı. Önümüzdeki günlerde mahalle mahalle yapacağımız çalışmalarla üye sayımızı hedeflediğimiz 200 bin seviyesine ulaştırmak istiyoruz. Bu sayılar aslında partimize ve bize duyulan güvenin en önemli göstergesi, o yüzden bizler de bu bilinçle daha çok çalışarak bu güveni boşa çıkarmayacağız” dedi.

 

26 milyarlık yatırım

Tever, “Sorumluluğumuzun farkındayız, burada şunu özellikle ifade etmem gerekiyor. AK Parti hükümetleri olarak bizler Sakarya’mızda farklı alanlarda toplamda 26 milyar TL tutarında bir yatırım yaptık. Bu süreçte en önemli görevimizin yapılan bu yatırımların, hizmetlerin ve çalışmaların doğru bir şekilde vatandaşlarımıza anlatılması olduğunu söylemek istiyorum. İşte bu konuda siz mahalle başkanlarımıza büyük sorumluluklar düşüyor. Ben mahalle başkanlarımızın bu sorumluluğu bir görev addederek yerine getirdiğine ve getireceğine yürekten inanıyorum” dedi.

 

Kılcal damarlar

İlçe ve büyükşehir belediyesinin hizmetleriyle vatandaşın taleplerine gerekli cevabın verildiğini de dile getiren Tever, “Hizmet siyasetimizi yüz yüze ve doğrudan gönüllere dokunarak yapıyoruz. Bu konuda seçim zamanları dışında da gayret gösteren mahalle başkanlarımızın mücadelesi var. Teşkilatımızın en kıymetli kademesinde yer alan mahalle başkanlarımız bizlerin sahadaki sesi ve kulağı oluyor. Teşkilatlarımızın uçbeyleri, kılcal damarlarımız olan siz kıymetli mahalle başkanlarımızla birlikte hemşerilerimizin her daim yanındayız. Vatandaşlarımızın derdi ile dertlenen mahalle başkanlarımızın varlığı da bizlere güç veriyor. Mahalle başkanlarımızla birlikte insanımızın mutluluğu için mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev her sorunu çözmek için hep beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı. Mahalle başkanları toplantısı yapılan soru-cevap ve hediyeleşme programının ardından sona erdi. 

20 Aralık 2019 , Cuma Bu haber toplam 783 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU