Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Akyazı’da doktor açığı


Akyazı Devlet Hastanesi’nde aranan bazı doktorların olmaması ve açığın bir türlü kapatılamıyor olması Akyazılılar’ın canını sıkmaya yetti.

100 bin nüfus

Akyazı’da nüfusun 100 bine dayandığını söyleyen Akyazılılar, “Her şeyi ile dört dörtlük olan ve başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran kurum niteliğindeki Devlet Hastanemiz’de Psikiyatri, Kardiyoloji, Radyoloji ve Cildiye gibi önemli doktorların bulunmuyor olması ağrımıza gidiyor. Biz Akyazılılar olarak kesinlikle doktor açığını hak etmiyoruz” dediler,

Marmara birincisi

İktidar partisinin Akyazı temsilcilerinin sürekli seçimler sonrasında , “Aldığımız oy oranı ile Marmara birincisiyiz” diyerek hava attıklarını ifade eden vatandaşlar, “Havayı onlara bizim oylarımız attırmaktadır. Öyleyse onlarda oyların karşılığını vermek için bizlere hizmet etmek zorundalar. Doktor açığımızı kapatmakta onlar için bir hizmettir” diyerek sitemlerini dile getirdiler.

 

 

20 Aralık 2019 , Cuma Bu haber toplam 424 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU